حضور نوتریکا در جشنواره برندهای برتر عروسی

در بحبوحه تدارکات برای ازدواج و مراسم عروسی رسیدن به تناسب اندام ممکن است مسیری طولانی و دشوار به نظر برسد. هدف نوتریکا از حضور در جشنواره برندهای برتر عروسی، ارائه خدمات تغذیه ای و زیبایی و همراهی زوجهای جوان بود تا بتوانند برای سلامت و زیبایی خود در مسیری صحیح برنامه ریزی کنند. جشنواره مذکور یازدهم دی ماه 97 در سالن آمیتیس هال برگزار گردید.

حضور نوتریکا در جشنواره برندهای برتر عروسی

در بحبوحه تدارکات برای ازدواج و مراسم عروسی رسیدن به تناسب اندام ممکن است مسیری طولانی و دشوار به نظر برسد. هدف نوتریکا از حضور در جشنواره برندهای برتر عروسی، ارائه خدمات تغذیه ای و زیبایی و همراهی زوجهای جوان بود تا بتوانند برای سلامت و زیبایی خود در مسیری صحیح برنامه ریزی کنند. جشنواره مذکور یازدهم دی ماه 97 در سالن آمیتیس هال برگزار گردید.
 
در این رویداد برنامه تناسب اندام نوتریکا و خدمات مناسب زوجهای جوان برای بازدیدکنندگان معرفی گردید. با توجه به این که روش نوتریکا بر ترکیب بدن تاکید دارد، روش مناسب برای افرادی است که به زیبایی و نحوه کاهش وزن خود اهمیت می دهند. تاکید بر اصلاح ترکیب بدن و چربی سوزی باعث می شود تا علاوه بر کاهش وزن، نحوه لاغری و زیبایی نیز مدنظر قرار گیرد.
 
مطالب مرتبط

  [تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
  شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
  تنظیمات
  این پرونده را به اشتراک بگذارید :
  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران
  درج یک یادداشت :
  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  8 + 5 = ?